my name is wyatt and i'm a boy
(most of the time)
links

wake me up when punk is dead

Canon EOS 500D
f/7.1
1/125th
27mm
Reblogged from religiousdad
Anonymous:
hi wyatt!! i just wanted to say that im always so happy to see you on my dash and you are a really positive influence and i admire that so much!!! youre very cool and cute and i hope life treats you so well!! you deserve the best love ya!!!

thank u. don’t forget to dot your i’s and always take selfies from your good side. xoxo

Reblogged from wifipasswords
#queued
I’m going shopping tomorrow
I’m going shopping tomorrow

I’m going shopping tomorrow

chienpo:

stop
Reblogged from dialupmodem

chienpo:

stop

(Source: 36q)

i eat mcdonalds just to piss people off

this topic just strikes such a nerve with me tbh

if someone says they can’t afford to eat healthy leave them alone

Anonymous:
whats ur porn blog!!!!!!!!

i answered this earlier………..kingay.tumblr.com

32 dollars for grapes MY ASS

oreimo:

gookgod:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

if all this costed $32 you dont know how to shop for shit

broe u can get a 32 pack of water bottles from costco for like 3 bucks idk why u bot that $1 soft drink for

idk how this person got that stuff for 32 dollars because just by looking at it i can tell all that stuff would cost no more than 10 dollars collectively at any walmart. but besides that fact let’s not hop over the premise of this post which is classism and fat shaming. because for the 10 dollars i could buy 2 bags of grapes and a pineapple at the walmart i could buy 40 chicken nuggets, 4 large fries and 4 large soft drinks at mcdonalds which can feed a family of 4 easily. can  2 bags of grapes and a pineapple do that? didn’t think so. bye.
Reblogged from clapbacks

oreimo:

gookgod:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

if all this costed $32 you dont know how to shop for shit

broe u can get a 32 pack of water bottles from costco for like 3 bucks idk why u bot that $1 soft drink for

idk how this person got that stuff for 32 dollars because just by looking at it i can tell all that stuff would cost no more than 10 dollars collectively at any walmart. but besides that fact let’s not hop over the premise of this post which is classism and fat shaming. because for the 10 dollars i could buy 2 bags of grapes and a pineapple at the walmart i could buy 40 chicken nuggets, 4 large fries and 4 large soft drinks at mcdonalds which can feed a family of 4 easily. can  2 bags of grapes and a pineapple do that? didn’t think so. bye.

Anonymous:
do u want a fucking trophy

i don’t know what this is pertaining to and i’ll only care for the next 2 minutes so send me a message telling me what before that time ends

Reblogged from evaunit13

(Source: daynaelaine)

Anonymous:
You're porn blog fucking rocks

thanks